• 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • DSC00516.jpg
 • galeria2.jpg
 • mlodzik.JPG

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

Rollup

NASZA OFERTA

Dysponujemy:

 • pełnym zapleczem sportowym: sala gimnastyczna pozwalająca na równoległe prowadzenie zajęć sportowych 3 grup ćwiczeniowych, 2 boiska do  plażowej piłki siatkowej, profesjonalnie  wyposażona siłownia, 2 sale przeznaczone do gimnastyki i sportów walki
 • możliwością korzystania z Hali Widowiskowo – Sportowej „ Urania” w Olsztynie oraz obiektów sportowych Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego w Olsztynie: hali sportowej i stadionu lekkoatletycznego
 • wykwalifikowaną  grupą trenerów, doświadczoną w prowadzeniu szkolenia sportowego z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców
 • stałą opieką psychologa i pedagogów
 • możliwością szkolenia młodzieży w czasie zajęć obowiązkowych i pozalekcyjnych
 • pełnym blokiem żywieniowym – kuchnia i stołówka szkolna
 • zapleczem sanitarnym
 • klasami sportowymi (gimnazjum i liceum) o specjalności piłka siatkowa, do których corocznie dokonywany jest nabór dziewcząt i chłopców
 • podpisanymi porozumieniami o współpracy z klubami sportowymi szkolącymi młodzież w zakresie piłki siatkowej: KS AZS Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego w Olsztynie, AKS przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego; umożliwiającymi kontynuowanie szkolenia sportowego w klubach: Plus Liga, Młoda Liga, II Liga

 

Zapewniamy:

 • udział uczniów w rozgrywkach szkolnych oraz klubowych – ligi wojewódzkie i rozgrywki centralne w kategorii młodzika, kadeta i juniora
 • kontynuowanie nauki i szkolenia sportowego na dwóch etapach edukacyjnych (gimnazjum i liceum)
 • pośredniczenie szkoły w uzyskaniu zakwaterowania młodzieży w bursach szkolnych w Olsztynie
 • możliwość indywidualnego toku nauki dla uczniów - sportowców
 • opiekę i wsparcie klubów sportowych AZS UWM Olsztyn i AKS OSW Olsztyn w organizacji nauki i szkolenia sportowego uczniów

 

Ponadto:

 • absolwenci liceum mają szansę kontynuowania szkolenia sportowego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz w Olsztyńskiej Szkole Wyższej  im. Józefa Rusieckiego, a najbardziej utalentowani trafiają do zespołu ekstraklasy Indykpolu AZS Olsztyn, Młodej Ligi lub II Ligi
 • współpracująca ze szkołą Olsztyńska Szkoła Wyższa posiada nowoczesną infrastrukturę służącą odnowie biologicznej, fizjoterapii i rehabilitacji sportowców
 • prowadzimy w szkole - w formie zajęć popołudniowych - wstępne szkolenie sportowe dla uczniów szkół podstawowych, przygotowujące do podjęcia nauki w klasie sportowej w gimnazjum, tym samym zapewniając systematyczny nabór uczniów do klas sportowych w gimnazjum
 • szkoła posiada tradycje i doświadczenie w zakresie szkolenia młodzieży w piłce siatkowej oraz w organizowaniu rozgrywek sportowych (turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe, rozgrywki szczebla miejskiego, wojewódzkiego, centralnego)
 • nasi podopieczni osiągają liczne sukcesy sportowe w piłce siatkowej na szczeblu miasta, województwa, kraju zarówno w wymiarze szkolnym, jak i klubowym.
Joomla Template - by Joomlage.com