• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC00516.jpg
  • galeria2.jpg
  • mlodzik.JPG

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

VIDEOTEKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

PLATFORMA EDUKACYJNA

NAPISALI O NAS

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

NASZA LOKALIZACJA

KALENDARZ

January 2020
S M T W T F S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

GOŚCIMY

Odwiedza nas 334 gości oraz 0 użytkowników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIP

URZĄD MIASTA

zakonczenie rokuUroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 

 

Ostatnim dzwonkiem zainaugurowano uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSO Nr 4 w Olsztynie i pożegnania absolwentów Gimnazjum nr 8.
Spotkanie miało uroczysty charakter, a organizatorzy - uczniowie klas drugich gimnazjum - zadbali o elegancką oprawę. Przygotowano pamiątkowe upominki i krótką część artystyczną, natomiast konferansjerzy czuwali nad sprawnym przebiegiem uroczystości.
W części oficjalnej, po prezentacji klas i wygłoszeniu okolicznościowych przemówień nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas II. Następnie nagrodzono gimnazjalistów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz ich rodziców, którzy z rąk pani Dyrektor oraz wychowawców klas odbierali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.
Dyplomy otrzymali również uczniowie wyróżniający się w innych dziedzinach. Nagrodzono uczniów z najwyższą frekwencją w szkole, najlepszych czytelników, sportowców, wolontariuszy, zwycięzców szkolnych konkursów.
Uczniowie klas drugich wręczyli absolwentom pamiątkowe zdjęcia. W części artystycznej zaśpiewały uczennice klasy IIA oraz tegoroczna absolwentka naszego liceum. Obejrzano prezentację multimedialną ze zdjęciami z trzech lat gimnazjum, i tak jak w piosence: "... Ale to już było i nie wróci więcej..." uczniowie udali się do sal lekcyjnych, by pożegnać się ze swoimi wychowawcami.

 DSC5160 1

 DSC5185

Joomla Template - by Joomlage.com