• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC00516.jpg
  • galeria2.jpg
  • mlodzik.JPG

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

VIDEOTEKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

PLATFORMA EDUKACYJNA

NAPISALI O NAS

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

NASZA LOKALIZACJA

KALENDARZ

May 2019
S M T W T F S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

GOŚCIMY

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIP

URZĄD MIASTA

„Miejsce przyjazne książce”

 

 

 

 

Udział w akcji „Włącz książkę, włącz czytanie” oraz podjęte działania upowszechniające książkę i czytelnictwo przyniosły naszej szkole zaszczytny tytuł „Miejsce przyjazne książce” oraz prawo do używania logo świadczącego o wyróżnieniu.

 

WŚRÓD ZWYCIĘZCÓW KONKURSU

„CZY TO KSIĄŻKA CZY NIE KSIĄŻKA”

 

Miłośnicy głośnego czytania z naszej szkoły uczestniczyli  w konkursie „Czy to książka czy nie książka” organizowanym przez portal MiMamo.pl w ramach projektu „Włącz książkę, włącz czytanie”. W konkursie wzięło udział ok. 200  instytucji z całego kraju.

Nasi uczniowie zgłosili swój udział wraz z opisem i udokumentowaniem działań, jakie podejmują w celu propagowania czytelnictwa wśród młodszych kolegów,  z wykorzystaniem książki zarówno tradycyjnej,  jak i elektronicznej.

Przedstawione pomysły zdobyły uznanie komisji, która zamieściła naszą szkołę na liście wśród 35 zwycięzców w skali kraju. Laureaci otrzymają nagrody książkowe.

Serdeczne gratulacje !

 

                       

 

 

 

                                  

 

Joomla Template - by Joomlage.com